TEKSTESHQIP

Ernest Podvorica
Jam Dehur Me Raki
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Jam Dehur Me Raki" kënduar nga Ernest Podvorica.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.