Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ernim Ibrahimi - Drama Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ta ha zemren oj bebush
Sikur un nuk esht kerkush
Me dhurata kam per tmush
Baby Mama tjap qa dush

Baby Mama Mama. Jeta veq me Drama
Luksus Villa ne Cubana me Veranda
Baby Mama Mama Jeta veq me Drama
Luksus Villa ne cubana me Veranda

Oj bebushja ime spot boj kot Premtime
Jo sta bej me hille Jam djal pa mashtrime..
Ernim Ibrahimi
Publikimi: 26/03/2022
Music Arranger Mr. Sero Ernim
Klarinette By. Azat King
Video Gipsy Camera
Mix Master Ernim & Fidan Hajrizi
Lyrics. Mahsun PllavciErnim Ibrahimi - Drama
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Drama".
3. Video është e këngës "Drama", por nuk këndohet nga Ernim Ibrahimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Ernim Ibrahimi:


Komente 0