Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fidan Hajrizi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Fidan Hajrizi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Në vitin 2013, Fidan Hajrizi publikon albumin "Sa Shum Te Kam Dasht". Më datë 8 Shtator 2016, Ernim Ibrahimi publikojnë videoklipin "Gaz", në bashkëpunim me Fidan Hajrizi & Dzemailov. Më datë 20 Qershor 2018, Fidan Hajrizi publikon videoklipin "Tallavaja Ka Lezet", në bashkëpunim me Turabi. Për orkestrimin u kujdes Armend Mustafa. Më datë 27 Korrik 2018, Fidani publikon videoklipin "Termet", në bashkëpunim me Turabi. Më datë 26 Janar ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentSa Shum Te Kam Dasht (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Egzoni Vogel

Skender Buzoli

Emrah Xhixho

Artur Qerimi

Soni I Vogel

Aldi Loci

Miri Kamzes

Geni Nishtulla

Marseli

Mursel Murseli

Tags: Fidan Hajrizi, Fidan Londoni, Fidani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet