TEKSTESHQIP

Ernim Ibrahimi
Qa Me Bo
Lyrics
(Feat. Turabi)

O ju shok jam ba tok
Pa dashni spo ma rok
Sjam tu mujt n'kam me nejt
Kjo dashnia m'lujti krejt

REF. 2x:
Qa me bo qa me bo e du me zemer
Kjo dashnia nuk esht veq nje emer
Qa me bo ça me bo oj shoqni
M'kalli flak kjo dashni

2x
Shokt e mi nuk edi
Vet po rri veq vet po rri
sdi as vet, jo sdi as vet
Pa dashni zemra me mbet

REF. 2x:
Qa me bo qa me bo e du me zemer
Kjo dashnia nuk esht veq nje emer
Qa me bo ça me bo oj shoqni
M'kalli flak kjo dashni
INFO
Një klip ndikon tek suksesi, ndaj ky krijim muzikor u prezantua para audiencës i punuar me vlera artistike edhe me anë të një videoklipi, i cili u publikua me datë 21 Qershor 2020. Melodinë dhe tekstin e përgatiti Kreshnik Avdiu.