TEKSTESHQIP

Aziz Murati
Qa Me Bo
Lyrics

2x
O ju shok jam ba tok
Pa dashni spo ma rok
Sjam tu mujt n'kam me nejt
Kjo dashnia m'lujti krejt

REF. 2x:
Qa me bo qa me bo e du me zemer
Kjo dashnia nuk esht veq nje emer
Qa me bo ça me bo oj shoqni
M'kalli flak kjo dashni

2x
Shokt e mi nuk edi
Vet po rri veq vet po rri
sdi as vet, jo sdi as vet
Pa dashni zemra me mbet

REF. 4x:
Qa me bo qa me bo e du me zemer
Kjo dashnia nuk esht veq nje emer
Qa me bo ça me bo oj shoqni
M'kalli flak kjo dashni

DËRGOI:
INFO
Për një sukses sa më të madh, produkti muzikor u përcoll tek publiku i realizuar nga ana vizuale me videoklip, produksionin e të cilit e punoi MAF Production. Ky videoklip u publikua më 29 Qershor 2018. Autor i vijës melodike dhe autor i tekstit rezulton të jetë Kreshnik Avdiu, teksa këngën e orkestroi Ardian Kastrati.