TEKSTESHQIP

Ernim Ibrahimi
Bekim Per Mua
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bekim Per Mua" kënduar nga Ernim Ibrahimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Materiali muzikor është prezantuar tek audienca e gjerë i plotësuar tejet mirë me klip muzikor, për video produksionin e të cilit është kujdesur Daniel Dzemailov. Ky videoklip u publikua me datë 26 Shkurt 2023. Këngën e orkestroi vetë këngëtari.