TEKSTESHQIP

Ernim Ibrahimi
Shqipet
Lyrics
(Feat. Regjep Veliu & Mr Sero)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqipet" kënduar nga Ernim Ibrahimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 28 Prill 2023, Ernim Ibrahimi publikon videoklipin "Shqipet", në bashkëpunim me Regjep Veliu & Mr Seron. Orkestrimi i këngës vjen i punuar nga vetë Ernim Ibrahimi.