Më mbaj mend (për 1 muaj)

Loyal Man

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Loyal Man është një këngëtar. Jeton ne Kamenic.Ky Reper Nga Kamenica Meret Me Rep Qe NGa Viti 2005, Ku mirrej me Demo Ndersa Ne Vitin 2006 Formuan Grupin ''O.G'Family'' Bashk Me Reperin e Po Te Ketij Grupi NUCLEAR-P.I.M.P OG permban 3 antare Loyal Man & Nuclear PimP & Release......

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Valo

Elines

Ridi

Bejuos

Ej-G

Arba-G

Unfame

Gold King

Mafia

Da Freak

Tags: Loyal Man, Loyalman, Og


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet