TEKSTESHQIP

Ernim Ibrahimi
Ya Hobi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ya Hobi" kënduar nga Ernim Ibrahimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti erdhi tek ne i ilustruar me videoklip muzikor, për produksionin e të cilit u kujdes TheDirectorEXH. Videoklipi u publikua më 6 Gusht 2023. Melodia dhe okestracioni u krijua nga Sandrito Danielov, teksa autor i tekstit është vetë këngëtari.