Më mbaj mend (për 1 muaj)

TheDirectorEXH

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Shqipëri 
TheDirectorEXH është një video produksion i njohur.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Produksione Të Ngjashme:

Jess Discographic

DArt Channel

In Records

Talelli Production

Festina

Red Media

Avi Rinia

Evropaturist

Bass

Str8dope Ent.

Tags: Thedirectorexh, The Director Exh, Erjon Xhambazi


Komente mbi këtë artist