Ernim Rexhepi
Ernim Rexhepi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Ernim Rexhepi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 30 Shtator 2018, Ernim Rexhepi publikon videoklipin "Pse Ti Sabër S`bën", në bashkëpunim me Bujar Ramadani, Kadir Sojeva & Behar Beluli. Teksti u shkrua nga Bujar Ramadani. Më datë 2 Maj 2020, Ernim Rexhepi publikon videoklipin "Kujdesu Per Jetim". Më datë 11 Shtator 2022, Ernim Rexhepi & Naim Cacaj publikojnë videoklipin "Loti I Jetimit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0