Erno
Erno

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Emri i vërtetë:
  • Erion DragidellaBiografia

BIOGRAFIA: Erno është një këngëtar dhe autor këngësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 13 Korrik 2019, Erno & Lluni publikojnë videoklipin "S'di Sa Her". Teksti i këngës u shkrua nga Erno & Lluni. Produksioni audio u realizua nga K-Master. Më datë 20 Tetor 2019, Semiautomatik & Erno publikojnë videoklipin "Andrra Ner Pallma". Teksti i këngës u shkrua nga Semi Automatic & Erno. Produksioni audio u realizua nga PINT. Më datë 20 Korrik 2020, Blleki, Lluni, Semiautomatik & Erno publikojnë videoklipin "FYIA". Produksioni a...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0