Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erno - Ndjenja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Jo ti sun e vran
Nji shpirt t'thym e t'çam
Une s´kom mo ndjenja 2x
Akull neper vena 2x

Jo ti sun e vran
Nji shpirt t'thym e t'çam
Une s'kom mo ndjenja 2x
Akull neper vena 2x

Sem vyn mu hangover
me kuptu qe it's over
tash qdo dite jom sober

Se e kom pa qe s'ja vlen
e kom pa qe s'ja vlen 2x

E ti po vazhdon me t'njejten
ti po vazhdon me t'njejten

Veq pe kqyr ti foton,
kur pe sheh ti foton

Pe sheh dashnine sun e blen (blen, blen)
Pe sheh dashnine sun e blen (blen, blen)

E ti mos m'qo mo mesazh,
skom fuqi me kthy kohen mbrapsht

E as nuk du met dhon rast
se u kry storja me fjalen "na dy"
u kry me na dy

Jo ti sun e vran
Nji shpirt t'thym e t'çam
Une s´kom mo ndjenja 2x
Akull neper vena 2x

Jo ti sun e vran
Nji shpirt t'thym e t'çam
Une s´kom mo ndjenja 2x
Akull neper vena 2x


Ky tekst u dërgua nga Alisa U.Erno
Renditja: Top 200
Publikimi: 26/02/2020


Erno - Ndjenja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndjenja".
3. Video është e këngës "Ndjenja", por nuk këndohet nga Erno.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Erno:


Komente 0