Më mbaj mend (për 1 muaj)


ERO (Eroll Osmani)
  • Emri i Vërtetë:
  • Eroll Osmani
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  29
Këndon kryesisht: popullore moderne tallava

ERO (Eroll Osmani) është këngëtar. Në vitin 2020, Ero publikon albumin "Lakmitare".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet