Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ero - Te Dua Zemer  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Lakmitare"

Komente

Asnjë Koment

09/03/2019

2019-03-09T14:14:37+00:00Te dua dua zemer
Tdua si ta them
Oo ti ke hy nzemren tem
Hajde flasim vetem dhe nje here
Oo te te them ty te kam jet

Nzemren tende vajze nje vend kerkoj
Dua bashk te qendrojm, jeten ta ndryshojm (x2)

Te dua dua zemer
Tdua si ta them
Oo ti ke hy nzemren tem
Hajde flasim vetem dhe nje here
Oo te te them ty te kam jet

Po ty je e vetmja qe mendoj per ty
Ti je fati im qe te dua ty (x2)

Te dua dua zemer
Tdua si ta them
Oo ti ke hy nzemren tem
Hajde flasim vetem dhe nje here
Oo te te them ty te kam jet..


Më Shumë Këngë Nga ERO (Eroll Osmani):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet