Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ero - Ma Vodhe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Këngë e albumit:

"Lakmitare"

Komente

Asnjë Koment

27/04/2019

2019-04-27T19:16:23+00:00Ti ma vodhe zemren time
M'dhe premtime
Qe per ty tani s'kan vler
Un te dua dhe te fala...
Jeta ime, moj drit per syt e mi
2x
Zemres tem ti ke m'bet pik
T'kom besu oh,pse ke ik?
T'gjitha t'mira ti kam ba!
Un t'kam desht e ti,m'ke vra?
2x
Sa shum po lutem sot per ty
Per ne te dy,per ne te dy...
Sa po m'mungon a t'mungoj ty?
Ku je dashni?! N'zemer m'ke fy.
2x
Ti ma vodhe zemren time
M'dhe premtime...
Qe per ty tani s 'kan vler
Un te dua dhe te fala...
Jeta ime,moj drit per syt e mi


Ky tekst u dërgua nga Arlind.Hotiii4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga ERO (Eroll Osmani):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet