Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ero - Lakmitare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  12

Erdh dita na mu pa
Me gjith zemer po shprehna
Besom veq per ty
Un cdo nat po dehna
Ti per mu je si gjaku n'vena
Per ty i jap tonat
E ti fali cKa kom mrena

REF:

Je kon princesh t'kom rrit
E tash je bo e madhe
Je bo mbretneshh
Spo ki marre
Lakmon n'pare
Se di vet!
Ape sheh
Qe ke dal fare
Hajrin sta pash u vrava ashiqare

Zemra e ligsht, Zemra e dobt
Po ndarjen nuk po mun me perbi dot
T'zezat e tua qe m'kan bo mume lot
E t'mirat e mia qe i kam bo kot


REF:
Je kon princesh t'kom rrit
E tash je bo e madhe
Je bo mbretneshh
Spo ki marre
Lakmon n'pare
Se di vet!
Ape sheh
Qe ke dal fare
Hajrin sta pash u vrava ashiqare


Ky tekst u dërgua nga ❣__Samantaa__❣ERO (Eroll Osmani)
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/11/2019


Ero - Lakmitare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lakmitare".
3. Video është e këngës "Lakmitare", por nuk këndohet nga Ero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga ERO (Eroll Osmani):


Komente 0