Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Ero - Zemra Jem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

21/09/2019

2019-09-21T13:29:27+00:00

Këngë e albumit:

"Lakmitare"
Ref..(2)
Shpirti jem, Jeta jem
Pa ty sum vyn kjo jet
N'zemren tem,N'zemren tem
Gjithmon ki me mbet
Tash me ty, Tash me ty
Besom jom shum i qet
Ti premtom e ma jep doren
Ne dy te bejm MARTES

Pot shikoj
Une n'ata sy
A po e ndjen
Dashnin qe kam per ty
A po e vren?
Qe s'du me lu me ty
A po e vren?
Qe ndjej shum per ty
Ta kom than
Ta kom than edhe niher
Kom met dasht
Deri n'fund t'jetes tem
Un prej teje sen spo du
Veq mem dasht
Edhe mem besu

Ref..(2)
Edhe mu kan keq
Ti mkishe knaq mu
E di sa dashni ki ti per mu
Po du met pas
Se jam tu plas
Veq per ty, Veq per ty

Shpirti jem, Jeta jem
Pa ty sum vyn kjo jet
N'zemren tem, N'zemren tem
Gjithmon ki me mbet
Tash me ty, Tash me ty
Besom jom shum i qet
Ti premtom e ma jep doren
Ne dy te bejm MARTES

Shpirti jem, Jeta jem
Pa ty sum vyn kjo jet
N'zemren tem, N'zemren tem
Gjithmon ki me mbet
Tash me ty, Tash me ty
Besom jom shum i qet
Ti premtom e ma jep doren
Ne dy te bejm MARTES.


Më Shumë Këngë Nga ERO (Eroll Osmani):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet