Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ero - Bashkë Një Jetë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

moj e bukra perendis per me t'mar e kam betis te pret nona n'prag te shpis.

unazen e dashuris kam ba be per me ta nis me t'ba nuse shum kam prit.

du me t'mar kam ba be fjalt hallkut krejt ner dhe mun na nda veq nje dek.

(refren)

un me ty, nje jete po t'ka hije, po shkelqen ai fustan qe e ke vesh
mos del loti por buzqesh (2x)

kem dhan bes,kem bo qare veq me ba un dasem t'madhe me tupana kejt me kalle

ma e mira t'kan zili kush te sheh te merr lakmi mashallah, po bojn per ty

du me t'mar kam ba be fjalt hallkut krejt ner dhe mun na nda veq nje dek.

(refren)

un me ty, nje jete po t'ka hije, po shkelqen ai fustan qe e ke vesh
mos del loti por buzqesh (3x)


Ky tekst u dërgua nga ero.fans

Ero - Bashkë Një Jetë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bashkë Një Jetë".
3. Video është e këngës "Bashkë Një Jetë", por nuk këndohet nga Ero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga ERO (Eroll Osmani):


Komente 0