Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ero - Pse Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ti dhe tjetrit po ja thu!
Fjalt e njejta sikur mu!
Nuk je e njejta ke ndryshu!
Kjo xhelozi spo din mu shu

Jo ti per mu nuk po gjen koh!
Gjen arsye mu fjalos!
Un muj met fal po esht e kot!
Po ti prap po gabon!

Ooo pse ti prap po m lendon!
Ooo ti fali krejt po esht e kot

Ooo pse ti prap po gabon
Ooo ki mem lyp po do t'jet von

Ti fala!
E krejt i more!
Krejt,krejt i more

Ti fala e m le mas dore!
E m le mas dore!

Pse gjdo kujtim e le te un!
S'ki rrugdalje!
Asgje tanen ma se du!
Shum per ty kom luftu!

Jo ti per mu nuk po gjen koh!
Gjen arsye mu fjalos!
Un muj met fal po esht e kot!
Po ti prap po gabon!

Ooo pse ti prap po m lendon
Ooo ti fali krejt po esht e kot!

Ooo pse ti prap po gabon!
Ooo ki mem lyp po do t jet von

(2×)


Ero - Pse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse".
3. Video është e këngës "Pse", por nuk këndohet nga Ero.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga ERO (Eroll Osmani):


Komente 0