Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eroll Jakupi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Eroll Jakupi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Në Qershor 2003, Eroll Jakupi merr pjesë në PoliFest 2003 me këngën "Qindpërqind". Në Maj 2004, Eroll Jakupi merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Qindpërqind". Në Qershor 2005, Eroll Jakupi merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Padyshim". Në Qershor 2008, Eroll Jakupi merr pjesë në Polifest 2008 me këngën "Fillimi I Fundit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Eroll Jakupi, Erolli

Komente 0