Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Eronida

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  47
 • Emri i Vërtetë:
 • Eronida Shabani
 • Vendlindja:
 • Komuna Vitis 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Eronida është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Eronida Shabani eshte nje kengtare e re si ne karrier ashtu edhe ne mosh, Ajo eshte mjaft e talentuar si dhe shume e dashur nga publiku. Ajo eshte nxense e shkolles se mesme dhe vijon mesimet ne viti ne shkollen "JONUZ ZEJNULLAHU". Kenget e Eronides jane te adhuruara nga te gjithe moshataret, edhe pse e re ne moshe ka arritur mjaft sukses dhe eshte bere e njohur neper shume vende te ndryshme. Ajo ka gjithsej 3 kenge prej tyre 2 bashkpunime "Party...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fatjona Kuçi

Tringa Kay

Ermedina Rama

Fiorela Sahiti

Ariana

Bleta Brovina

Valza Zhegrova

Luiza Hasani

Wendi Mancaku

Edea Demaliaj

Tags: Eronida, Eronida Shabani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet