Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erresira E Jetes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
BIOGRAFIA: Erresira E Jetes është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në vitin 2001, Erresira E Jetes publikojnë albumin "Unë Jam Ai..!". Në vitin 2002, Erresira E Jetes publikojnë albumin "Nuk Ki Shkas...". Në Nëntor 2007, Erresira E Jetes marrin pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Energji". Në Maj 2008, Erresira E Jetes marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Boll Ma". Më datë 14 Qershor 2010, Erresira E Jetes publikojnë videoklipin "A E Man N'men"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment

Nuk Ki Shkas... (2002)

☆☆☆☆☆

Unë Jam Ai..! (2001)

★★★★★

Inteligent & Arrogant

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Erresira E Jetes, Erresira Jetes, Errsira E Jetes

Komente 0