Më mbaj mend (për 1 muaj)


Erresira E Jetes - A E Man N'men
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A E Man N'men".
3. Video është e këngës "A E Man N'men", por nuk këndohet nga Erresira E Jetes.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Erresira E Jetes - A E Man N'men Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Inteligent & Arrogant"

Komente

Asnjë Koment

14/06/2010

2010-06-14T18:54:54+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A E Man N'men" kënduar nga Erresira E Jetes.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Dafina Zeqiri. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

[2x]
Se ti don mu kthy prapë te un, boy
Po unë ty stë du ma
Se pa ty unë jam e lumtur
Dhe nuk du me tpa

[4x]
A e man n'men?
A e man n'men?
A e man n'men ditën kur mle?

Nuk kom dashtë kurgjo prej teje
Kom dashtë diçka për ty
Ndoshta diçka t'mirë për neve
Po ti s'je kan aty
E tash po don mu kthy
E tash po don mu kthy
Masi që u kry

Nuk kom dashtë kurgjo prej teje
Po du mos me t'pa
E mos lyp kurgjo prej meje
Për ty mo nuk ka
Kshtu që t'lutna shko..
Shko, Mos u kthe ma

Krejtë qa ka metë
O ni kujtim i zbehtë
O tu u tretë
O tu, o tu u tretë

Lamtumirë ti the,ma nuk të du
Nuk je ti për mu
Nuk je ti për mu

[2x]
Se ti don mu kthy prapë te un, boy
Po unë ty stë du ma
Se pa ty unë jam e lumtur
Dhe nuk du me tpa

Mos u kthe ti mbrapa
Se kush je ti e kapa
Po po, e kapa
Yeah, yeah
Mos u mundo me bo hapa
Se kurrë nuk kthena mbrapa
Kaq me ty e pata
Tjetërkon e kapa...

Ti je, ti je
Gabimi im ti je
Ti je, ti je
E kaluara ime je

Lamtumirë ti the, ma nuk të du
Nuk je ti për mu
Nuk je ti për mu...

[2x]
Se ti don mu kthy prapë te un, boy
Po unë ty stë du ma
Se pa ty unë jam e lumtur
Dhe nuk du me tpa

[4x]
A e man n'men?
A e man n'men?
A e man n'men ditën kur mle?Më Shumë Këngë Nga Erresira E Jetes:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë