Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erta Qerimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  107
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Gjermani 
 • Mosha:
 • 17 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Erta Qerimi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Kenga e saj e pare quhet "Sa e dua muziken". Më datë 20 Qershor 2017, Erta Qerimi publikon videoklipin "Diamond". Ajo mori pjese ne festivale dhe ne xhirimet e vitit te ri 2018. Më datë 22 Korrik 2019, Erta publikon videoklipin "Kapak Kapak". Më datë 13 Shkurt 2020, Erta Qerimi publikon videoklipin "Vdiq Nje Dashuri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Anisa Shabani

Mejba Kadija

Sara Bajraktari

Daniela Toçi

Altea

Alina Shku

Kejsi Rrustja

Aulona Morina

Lorena Shala

Eda Maliqi

Tags: Erta Qerimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet