Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ertan Shakiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Ertan Shakiri është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 14 Mars 2016, Ertan Shakiri publikon videoklipin "E Përkohshme Kjo Dunja". Më datë 7 Prill 2016, Ertan Shakiri publikon videoklipin "Më Fal Zot". Më datë 28 Mars 2017, Ertan Shakiri publikon videoklipin "Pse Nuk Je I Lumtur". Më datë 11 Prill 2018, Ertan Shakiri publikon videoklipin "O Mësues I Dalluar". Më datë 5 Maj 2020, Ertan Shakiri publikon videoklipin "Lypi Falje Nanes Tane"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Fazli Axhaj

Florim Buzolli

Mevludin Ajredini

Nuhi Duraku

Enis Xhaferi

Rufat Saliji

Bajram Hajdini

Lavdrim Rexhepi

Den Hasanaj

Avni Nebiu

Tags: Ertan Shakiri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet