A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ertila Koka

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  70
  • Vendlindja:
  • Mirditë 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Ertila Koka është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Ndjesia e pare per muziken ka filluar qe ne moshe fare te heret, rreth moshes 5 vjecare ne kopesht. Me pas Ertila Koka ka kenduar tek Zerat e Rinje tek Pallati i Pionjerve duke marr leksione muzike edhe pikture. Kontakti i pare me kameren dhe televizionin ka qene tek Ethet e se Premtes 3. Ka performuar rregullisht ne emisionin "Naten Vone" ne TVA. Performon Live qe ne moshen 17 vjecare ne vende si Sofra Ariut, J'adore, Amor, Calvados, 21st Centur...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Entela Zhula

Nidora Gjyriqi

Emmy

Kieda Budini

Lola Pink

Adelajda Xhamani

Era Rusi

Laura Toska

Olta Boka

Ledi Vokshi


Tags: Ertila Koka

Ertila Koka në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019