Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ertila Koka - Fluturo E Lire  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  72

Komente

4 🔥

30/11/2012

2012-11-30T14:07:31+00:00oooooooooooooh

Hej shqipe ti
fluturo e lire

Qe kur lindi dheu
nisi historia
lindi memedheu
lindi shqiperia.(2X)

Fluturoj si shqipe
mbi trojet e mia
me flamur mbuluar
sot e gjith shqipnia.(2X)

Ref.Rrugen e lirise
sot shqiponjat gjeten
Shqipria dhe Kosova
ne vend gjith jeten.(2X)

Sa te kam ne zemer
nene shqiperi
kudo qe te jem
jemi un e ti.(2X)

Zemer e pandare
gjer ne pafundesi
vendi im krenar
e imja shqiperi.(2X)

Ref.Rrugen e lirise
sot shqiponjat gjeten
Shqiperia dhe Kosova
ne nje vend gjith jeten.(4X)


Ky tekst u dërgua nga Diona Berisha3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Ertila Koka:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet