Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Diber 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Erto është një këngëtar. Erto eshte nje kengetar Rap. Ka filluar te kendoje qe ne moshen 16 vjecare dhe kenga e tij e pare eshte bere ne vitin 2008 ne versionin Spanjisht dhe titullohet Sola en bar. Kjo kenge eshte realizuar nga studio Erto Records. Me pas ai rikthehet me dy kenge te reja te cilat jane realizuar dhe ne version Single dhe dhe ne bashkepunim me grupin The Twins. Kenga Ishe ti eshte realizuar ne Prill 2010 ne bashkepunim me studion 2 Step Production & Erto ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Gutti

Kappacobra

Fiffty-G

Dbmc A.K.A Doory

Sizer

E-Os Tbb

Rimy

Rich Dog

Akrep1

Wild Panther

Tags: Erto


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet