Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Ervin Bushati - Kjo Rakia

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Rakia".
3. Video është e këngës "Kjo Rakia", por nuk këndohet nga Ervin Bushati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Ervin Bushati - Kjo Rakia  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

02/04/2013

2013-04-02T12:01:31+00:00Raki rakie sa mir moj rakie ty lezetin kush ta di ngatrron gruan e shkon me komshin.
Kjo rakia mendjen ma ka qu pika pika me e pi un du te bertet gruja nuk ka rendesi dhe belaja ike me raki. 2x.
Ref:Raki rakie sa mir moj rakie ty lezetin kush ta di ngaterrohet nuk e gjen shtepin.Raki rakie sa mir moj rakie ty lezetin kush ta di ngatrron gruan e shkon me komshin.
Kjo rakia qe terbon dynjan pasanikun edhe fukaran me dhem koka dua te harroj ne raki sot dua te notoj 2x.
Ref:Raki rakie sa mir moj rakie ty lezetin kush ta di ngaterrohet nuk e gjen shtepin.Raki rakie sa mir moj rakie ty lezetin kush ta di ngatrron gruan e shkon me komshin.
eeeeeeeeejj te gjith naten do festoj sa kam halle ti harroj te pi sonte un dua deri ne mengjes . ejjjjjj zemra ime e embel moj me raki dua te harroj me harrove ti mua me harro sot.
Ref:Raki rakie sa mir moj rakie ty lezetin kush ta di ngaterrohet nuk e gjen shtepin.Raki rakie sa mir moj rakie ty lezetin kush ta di ngatrron gruan e shkon me komshin.


Ky tekst u dërgua nga Majaaa
Më Shumë Këngë Nga Ervin Bushati:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet