Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervin Bushati - Mele Karamele Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  18

MELE KARAMELE...

PO KU TE GJETA MOJ E EMBLA TI
PER TY MBETA PENG NE DASHURI
A PO TE KAPA S DI C KA BEN VAKI
PORSI KARAMELE KAM ME TE SHKRI

C FARE SHIJE KE SIKUR TA DI
A PO TA PROVOJ
S NDAHEM NGA TI ...

REF:

MELE MELE ( HAJT HAJT)
MELE MELE ( HAJT HAJT)
HAJDE MJAFT U PERKEDHELE
MELE KARAMELE...

TI PERKEDHELU SA TE KESH DESHIRE
DO ME DUASH ME HIR A P AHIR
A PO TE KAPA S DI C KA BEN VAKI
PORSI KARAMELE KAM ME TE SHKRI

C FARE SHIJE KE SIKUR TA DI
A PO TA PROVOJ
S NDAHEM NGA TI ...

REF:

MELE MELE ( HAJT HAJT)
MELE MELE ( HAJT HAJT)
HAJDE MJAFT U PERKEDHELE
MELE KARAMELE ...Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2012
Festivali: Musical-Fest 2013


Më Shumë Këngë Nga Ervin Bushati:


Komente 0


Ervin Bushati - Mele Karamele
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mele Karamele".
3. Video është e këngës "Mele Karamele", por nuk këndohet nga Ervin Bushati.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.