TEKSTESHQIP

Ervin Bushati
Vec Per Ty
Lyrics

te kam dashur ne fshehtesi pa e ditur jo as njeri kulti im ke qen vetemm ti zot e perendi le tme yhojn se gaboj le tme thojn po me katojn zoti tme ndeshkoj un e pranoj
reff:
veq per ty un ekzistoj 1000 vjet dhe po tjetoj e sikur zemra ime tme ndaloj vdes apo jetoj veq per ty veqper ty veq per ty un eksistoj ti me prit per ty detin do kaloj do vij te takoj
te mendoj ty dit edhe nat pres me ankth nje telefonat mos me thuaj se tani eshte von per dashurin ton skemi faj as un as ti nuk na ndan kjo largesi shiko ata sy un jam atyyyy
reff:
veq per ty un ekzistoj ..............

DËRGOI:
INFO
Për tu parë dhe kuptuar më mirë, ky krijim muzikor prezantohet tek publiku i plotësuar nga ana vizuale me një videoklip muzikor, i cili u publikua me datë 27 Maj 2009.