A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ervin Gonxhi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8
BIOGRAFIA: Ervin Gonxhi is a popular songwriter and instrumentist of Pop & Modern Traditional music. Më datë 21 Shtator 2011, Sead Muqa & Ervin Gonxhi publikojnë videoklipin "Gjigantet". Më datë 14 Shkurt 2014, Artushi publikon videoklipin "Pike Ne Zemer", në bashkëpunim me Ervin Gonxhi. Muzika e këngës u punua nga Ervin Gonxhi, teksti u shkrua nga Armand Trebicka. Më datë 15 Shkurt 2014, Baboo Darabuka & Dj Benity publikojnë videoklipin "Midnight", në bashkëpunim me Ervin Gonxhi. Videoklipi u prodhua nga Asha. Më datë 23 Qershor 2014, ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Esad Ademi

Ramadan Alitaj

Remi Jakupi

Enis Bytyqi

Klodian Duraku

Korab Jetishi

Alban Mehmeti

Astrit Mulaj

Naim Abazi

Ervin Bushati


Tags: Ervin Gonxhi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019