Ervin Qerimi
Ervin Qerimi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Ervin Qerimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 15 Prill 2019, Ervin Qerimi publikon videoklipin "Le Te Ndizet Nata". Teksti i këngës u shkrua nga Olsi Celmeta. Më datë 24 Prill 2019, Mandi publikon videoklipin "Europa", në bashkëpunim me Murat Nazifi, Fransua Sula, Ervin Qerimi & Ilir Tironsin. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici & Emrah Xhixho. Më datë 3 Gusht 2019, Emina Fazlija & Ervin Qerimi publikojnë videoklipin "8". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, ndërsa teks...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0