Ervin Qerimi
Ervin Qerimi
Ervin Qerimi
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: etno
Ervin Qerimi është këngëtar. Më datë 15 Prill 2019, Ervin Qerimi publikon videoklipin "Le Te Ndizet Nata". Teksti i këngës u shkrua nga Olsi Celmeta.

Më datë 24 Prill 2019, Mandi publikon videoklipin "Europa", në bashkëpunim me Murat Nazifi, Fransua Sula, Ervin Qerimi & Ilir Tironsin. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici & Emrah Xhixho.

Më datë 3 Gusht 2019, Emina Fazlija & Ervin Qerimi publikojnë videoklipin "8". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, ndërsa teksti u shkrua nga Olsi Celmeta.

Më datë 17 Prill 2020, Ervin Qerimi publikon videoklipin "Do Behem Dallendyshe". Muzika e këngës u punua nga Artur Qerimi, ndërsa teksti u shkrua nga Eri Qerimi.

Më datë 12 Maj 2020, Eri Qerimi, Ervin Qerimi & Landi Roko publikojnë videoklipin "Lagja 10", në bashkëpunim me Ilir Tironsin. Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Eri Qerimi.

Më datë 3 Nëntor 2020, Landi Roko publikon videoklipin "Gilavav", në bashkëpunim me Ervin Qerimi & Ilir Tironsin. Muzika e këngës u punua nga Denis Gici, ndërsa teksti u shkrua nga Landi Roko.

Më datë 8 Mars 2021, Ervin Qerimi & Ilir Tironsi publikojnë videoklipin "Mbetem Kujtim". Muzika dhe orkestrimi i këngës janë punuar nga Denis Gici. Videoklipi u prodhua nga kompania TheDirectorEXH.

Më datë 18 Mars 2021, Mandi publikon videoklipin "Santi 2021", në bashkëpunim me Landi Roko, Eri Qerimi, Florian Tufallari & Ervin Qerimin. Muzika e këngës u punua nga Denis Gici, ndërsa teksti u shkrua nga Naldi (Ronaldo Shtylla). Videoklipi u prodhua nga kompania TheDirectorEXH.

Më datë 1 Maj 2021, Ervin Qerimi publikon videoklipin "Jetim Me Prinder Te Gjalle". Muzika e këngës u punua nga Isai Najes, ndërsa teksti u shkrua nga Olsi Celmeta. Videoklipi u prodhua nga kompania TheDirectorEXH.

Më datë 14 Janar 2022, Ervin Qerimi publikon videoklipin "Ike Larg". Muzika e këngës u punua nga Denis Gici. Videoklipi u prodhua nga kompania TheDirectorEXH.

Më datë 5 Korrik 2022, Denisa Laska publikon videoklipin "Emrin Tem", në bashkëpunim me Ervin Qerimin. Teksti i këngës u shkrua nga Astrit Rrenja.

Më datë 30 Nëntor 2022, Ervin Qerimi publikon videoklipin "A Je Pendu". Teksti i këngës u shkrua nga vetë Ervin Qerimi.

Më datë 9 Shtator 2023, Sokol Koçi publikon videoklipin "Marova Pas Teje", në bashkëpunim me Ervin Qerimi & Don Enion. Muzika dhe orkestrimi i këngës u punuan nga vetë Sokol Koçi, ndërsa teksti u shkrua nga Saia.

Më datë 13 Shtator 2023, Saia publikon videoklipin "Syt E Tu", në bashkëpunim me Ervin Qerimin. Teksti i këngës u përgatit nga vetë Saia, teksa për arranzhimin u kujdes Marsel Gunga. Videoklipi u prodhua nga Cinematic Albania, ndërsa produksioni audio u realizua nga Marsel Gunga, Saia & Gravity Music.

Më datë 6 Tetor 2023, Fidan Tahiri & Ervin Qerimi publikojnë videoklipin "Habibi".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0