A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ervis Behari

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  334
  • Origin:
  • Fier 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Ervis Behari is a singer of Southern Albania Traditional music. Jeton ne Tirane. Pjesmares ne "Maratonen e Kenges popullore Shqiptare". Më datë 24 Korrik 2015, Ervis Behari publikon videoklipin "Kenget E Vendit Tim". Më datë 17 Dhjetor 2015, Ervis Behari publikon videoklipin "Si Do Veje Halli". Më datë 21 Qershor 2016, Ervis Behari publikon videoklipin "Djaleri". Më datë 4 Prill 2017, Ervis Behari publikon videoklipin "Nene". Më datë 31 Mars 2018, Ervis Behari publikon videoklipin "Dajo". Më...

>> Full biography >>


Fans' Comments

1 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Gerion Zhuri

Emalio

Leddie Malik

Francezi

Return Aga's

Mc Man

Gzai

Taku TLG

Klevi ABG's

Kg Man


Tags: Ervis Behari

Ervis Behari in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019