A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ervis Behari
  • Vendlindja:
  • Fier 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 31 Korrik 1993
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  348

Ervis Behari është këngëtar. Jeton ne Tirane. Pjesmares ne "Maratonen e Kenges popullore Shqiptare".

Më datë 24 Korrik 2015, Ervis Behari publikon videoklipin "Kenget E Vendit Tim".

Më datë 17 Dhjetor 2015, Ervis Behari publikon videoklipin "Si Do Veje Halli".

Më datë 21 Qershor 2016, Ervis Behari publikon videoklipin "Djaleri".

Më datë 4 Prill 2017, Ervis Behari publikon videoklipin "Nene".

Më datë 31 Mars 2018, Ervis Behari publikon videoklipin "Dajo".

Më datë 5 Shtator 2018, Ervis Behari publikon videoklipin "Plaka Mbi Taka".

Më datë 22 Qershor 2019, Ervis Behari publikon videoklipin "Çupa E Pleqërisë". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Adrian Hila.

Ervis Behari ka njoftuar se më datë 20 Shtator 2019, do publikojë videoklipin "Dale Dale". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Adrian Hila.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Punuan Biografinë:  kgkosta1  

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019