A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Ervis Behari - Xhixhile  (Feat. Nik T)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/09/2017

2017-09-12T14:22:19

Featuring

Nik-T


Je si zemer e embel si llokum
Ti je per mua une per ty e ka marre fund
Ok.Aromen te ta ndjej qe aq shume e pelqej
Me ben te cmendem fare shume te dua ste zhgenjej
Te dalesh,ndoshta nuk te lene
Me ke marre gjumin kam shume gjera per te thene
Te lutem vetem prit se po te bej nje hit
Ta marrin vesh te gjithe une oer ty vdes dhe pik.

Apapapapa
Xhixhile moj xhixhile
Xhixhile e fushes e
Xhixhile moj xhixhile
Xhixhile e fushes e
Kam sevda moj kam sevda
Kam sevdane e cupes e
Kam sevda moj kam sevda
Kam sevdane e cupes e

Dale me ngadale kerce vec nje moment
Ti them gjerat hapur sdi te bej as kompliment
Dua te jesh me mua ,ndoshta per ty sjam perfekt
Po nuk kam car te bej te kam ne mendje dite e nete
E bukur por si flutur me belin e keputur
Fytyre engjellorendhe lukum si kukull
Te lutem vetem prit se po te bej nje hit
Per ty xhixhile se te kam zemer edhe shpirt

Apapapapa
Xhixhile moj xhixhile
Xhixhile e fushes e
Xhixhile moj xhixhile
Xhixhile e fushes e
Kam sevda moj kam sevda
Kam sevdane e cupes e
Kam sevda moj kam sevda
Kam sevdane e cupes e

Per ty xhixhile se te kam zemer edhe shpirt

Apapapapa
Xhixhile moj xhixhile
Xhixhile e fushes e
Xhixhile moj xhixhile
Xhixhile e fushes e
Kam sevda moj kam sevda
Kam sevdane e cupes e
Kam sevda moj kam sevda
Kam sevdane e cupes e

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019