A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Ervis Behari - Shamia


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/09/2017

2017-09-21T13:08:53

Ku te gjej moj ku te gjej
Shamine qe te ra ta kthej
Mos ki frike se ste genjej
Ste rrembej moj ste rrembej

Ref.
Do ta mbaj ne gji shamine
Se na lidhi dashurine
Aaa... Aaa...
Do ta djeg per beqarine
Do ta djeg o moj shamine
Dhender une e nuse tine
Aaa... Aaa...
Do ta djeg per beqarine

Te pres dimer edhe vere
Te shamia te mbaj ere
Dua nuse te te shoh
O me te bardha veshur o

Ref.(x2)
Do ta mbaj ne gji shamine
Se na lidhi dashurine
Aaa... Aaa...
Do ta djeg oer beqarine
Do ta djeg o moj shamine
Dhender une e nuse tine
Aaa... Aaa...
Do ta djeg per beqarine

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019