Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Ervisa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  81
BIOGRAFIA: Ervisa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2013, Ervisa merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Mos Me Zgjo". Në Maj 2014, Ervisa merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Me Ty". Më datë 25 Tetor 2018, Ervisa publikon videoklipin "Baby Love"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Alberita Preni

Samira

Marigona Vitia

Dana Jo

Lorika Salihu

Pashke

Vjollca Jakupi

Erika Ndreaj

Atma

Angela

Tags: Ervisa, Ervisa Toci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet