Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ervisa - Baby Love  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

25/10/2018

2018-10-25T13:33:04+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Baby Love" kënduar nga Ervisa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Ervisa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Ervisa:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet