Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Erza është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 26 Prill 2018, Erza publikon videoklipin "Zemer". Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Mbreti Records....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Chendi

Ola Xhauri

Katrin

Lea Papa

Liza

Ojsa

Dea Strica

Eli Qorri

Pashke

Doruntina Hoxha

Tags: Erza


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet