Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Erza Halimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17
BIOGRAFIA: Erza Halimi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 15 Qershor 2019, Erza publikon videoklipin "Për Ty". Teksti i këngës u shkrua nga Erza Halimi, Rzon & Blake. Produksioni audio u realizua nga Rzon. Më datë 19 Tetor 2019, Erza & Don Phenom publikojnë videoklipin "Nuk Ki Me Kon". Teksti i këngës u shkrua nga Erza Halimi & Don Phenom. Produksioni audio u realizua nga RZON....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Dedushi

Irida Pojani

Marigona Vitia

Ardita Begu

Lily N

Jola

Sarentina Cako

Samira

Jona

Dea Strica


Tags: Erza Halimi, Erza, Erze Halimi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet