Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Erza Hoti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  48
 • Vendlindja:
 • Krushë E Madhe, Rahovec 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 18 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Erza Hoti është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Erëza Hoti ka marrë pjesë në shumë koncerte dhe manifestime të ndryshme të organizuara si për ditën e fëmijëve, manifestime shkollore, koncerte etj. Koncertet më të rëndësishme ishin: Koncerti mbarëkombëtar për fëmijë "Një gjuhë, një komb, të këndojmë së bashku" –Prishtinë (2013), Koncerti për festën e Vitit të Ri "Vihuela"-Prishtinë (2013),Ekspozita "Me art, për artin"-Prishtinë(2014), Koncerti i fundvitit të shkollës për kitar Vihula -Prisht...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Vesa Berisha

Lorina Dula

Elta Ademi

Blinera Muzhaku

Anika Berisha

Roza Sadiku

Edueda Salihaj

Albana Berisha

Arbnora Rexhepi

Sala Jashari


Tags: Erza Hoti, Erëza Hoti

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet