Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  62
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Erza Rudaku është një shkrimtare. Erza Rudaku ka Lindur Nga një Fshat I komunes së Kamenices Poliqka. Ajo vijon klasen e 8 në fshatin Poliqk Shkolla Kadri Zeka. Ajo Ka Talent per Muziken DHE HOBI SAJ ESHTE TENNISI. Ajo ka lindur Nga nje Familje shum e mir Dhe Shum Te Rrespektuar Erza Mendon Se ne Te Ardhmen Ta Regjistroj MBASI Te kryej Klasen E 9 Artin PAMOR Dizajn I modes i lidhur me Pikturen OSE Dizajnit grafik shenja e horoskopit eshte Bricjapi dhe ajo eshte tani wetem 14 v...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Florentina Zukaj

Megi Lumi

Sara Ibrahimi

Jehona Gashi

Yllka Kastrati

Sadbere Gagica Spahija

Enxhi Krasniqi

Aurela Uka

Njomza Fetahaj

Kaltrinë Uka

Tags: Erza Rudaku, Erza L Rudaku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet