A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Erza L Rudaku
  • Origin:
  •  
Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  7

Erza L Rudaku is a writer. Erza Rudaku ka Lindur Nga një Fshat I komunes së Kamenices Poliqka.

Ajo vijon klasen e 8 në fshatin Poliqk Shkolla Kadri Zeka. Ajo Ka Talent per Muziken DHE HOBI SAJ ESHTE TENNISI. Ajo ka lindur Nga nje Familje shum e mir Dhe Shum Te Rrespektuar Erza Mendon Se ne Te Ardhmen Ta Regjistroj MBASI Te kryej Klasen E 9 Artin PAMOR Dizajn I modes i lidhur me Pikturen OSE Dizajnit grafik shenja e horoskopit eshte Bricjapi dhe ajo eshte tani wetem 14 vjeqare ajo ka fobi nga lartsi dhe e gezojn shum befasit posaqerisaht dhuratat e veqanta nga njerzit e veqant ...

» Edit Bio »

» Poems »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018