A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Trimërie

Kosova Legjendare

Kosove legjendare 
kosove krenare 
Krenohet shqiptari 
Jeten qe ta fali 

Lirin na solle 
Kurr nuk u pendove 
Pavarsi lirike 
Kosove Demokratike 

Te dua kosove 
me shume se gjithqka 
E dua lirin tende 
Se Ne kosove jetojm na...

- poezi nga Erza Rudaku


- Poezia u dërgua nga Erza Rudaku -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019