A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Per Ty

E gjith kjo bot per ne dy eshte krijuar
E gjith ky mund per te dy te Dashuruar
Jeten do ta jepja une gjitmon per ty
vetem te ti shikoja ata sy te zi

Ti je jeta qe une e jetoj
Ti je frymarrja ime ate un e pranoj
Asgje ne ket bot pa ty smund te bej
Jeten do ta jipja se per ty diqka te veqant ndijej

Gjith jeten qe e kam do e jepja une per ty
Askend ne ket bots do ta shikoja me sy
Vetem te jetojm me dashuri

Tije jeta qe kam per ty gjithqka ja vlen
Per ty do flijoheja do te digjesha ne ferr

- poem written by Erza L Rudaku


- Submitted by erza147 -

Not Yet Rated


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018