Erza Neziri
Erza Neziri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Vushtrri Kosovë
  • Mosha:
  • 14 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 31 Korrik 2008
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♌ Luani

Biografia

BIOGRAFIA: Erza Neziri është një poete e vogël. Jam ne klas te 7 grupi A kam marr pjes ne shumë festivale si dhe kam shkruar poezi rreth festes Kam dhe nje mirnjohje me 83 pik kam qen ne klas te 6 dhe me epen ket mirnjohje nga kujdestarja ime qe esht kujdesur vazhdimisht per mua e falenderoj shum. Me respekt, Erza Neziri, Shkolla 28 Nentori....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo një poezi »


Komente 0