Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erza Tahiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
Erza Tahiri është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

2 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Igzidora Gjeta

Dhurata Haliti

Arta Jashari

Rina Shyti

Elvira Morina

Egzona Kryeziu

Niki Mjeda

Estela Nikoliqi

Dea Sabriu

Ambra Troplini

Tags: Erza Tahiri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet